Nauka jest naszą pasją!
Specjalista w dziedzinie ekologii behawioralnej, populacyjnej i ochrony ptaków wodnych i błotnych.
Ekspert w dziedzinie antropologii biologicznej, m.in. zależności zmian obserwowanych w materiale szkieletowym wywołanych zmianami środowiska.
W działalności naukowej zajmuje się teorią i filozofią prawa, metodologią nauk prawnych orz teorią procesu karnego. Dodatkowo, wieloletni pracownik Sądu Najwyższego, obecnie asystent-specjalista w Izbie Karnej SN.
Laboratorium chemii fizycznej zajmuje się badaniami w zakresie krzywych równowagowych typu ciecz – para.
Specjalista w zakresie badań dotyczących wykorzystania analiz trwałych izotopów w materiale biologicznym (archeologiczne szczątki kostne).
Opracowanie aktywnych i selektywnie działających katalizatorów dla ochrony środowiska m.in. w reakcji katalitycznego usuwania chloru z freonów oraz izomeryzacji alkanów.
Specjalista w zakresie badań nad Instrumentami technologicznymi w ochronie środowiska oraz oceną ekologicznych skutków rozwoju transportu.
Specjalista w zakresie prawa publicznego, międzynarodowego prawa ochrony środowiska, prawa porównawczego.
Specjalizuje się w problematyce zrównoważonego rozwoju, przede wszystkim w aspekcie etycznym i edukacyjnym. Prowadzi badania w zakresie implementacji założeń i celów zrównoważonego rozwoju do praktyki społecznej i biznesu.
kierownik katedry Stosunków Międzynarodowych i Studiów Europejskich, dyrektor Instytutu Politologii UKSW.
Misją stacji (SME) jest monitoring zagrożeń środowiskowych i zdrowotnych dla ludności z terenu Mazowsza zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju (stan bioróżnorodności przyrodniczej, ocena jakości wody, gleby i żywności oraz ocena stanu zdrowia wybranych grup społecznych potencjalnie narażonych na czynniki szkodliwe).
Serwis wykorzystuje pliki cookies.Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.