profesor Iryna Kurlak

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Wóycickiego 1/3
i.kurlak@uksw.edu.pl

Specjalista w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej.

Patologiczne zjawiska w różnych środowiskach – rodzina, szkoła, grupa rówieśnicza, media, miejsce pracy. Uzależnienia behawioralne.

Współpraca

Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”, Czerkaski Narodowy Uniwersytet imienia Bogdana Chmielnickiego

Publikacje naukowe

Współpraca jest możliwa w dziedzinie zwalczania zjawisk patologicznych w środowisku pracy (np. mobbingu)